Почему выбирают нас:

Качество

Качество

100% качество!

Профессионализм

Профессионализм

100% профессионализм!

Гарантия!

Гарантия!

Надежная гарантия!

Забота

Забота

Как для себя!

Важно знать

        Інтернет-магазин goodzir.com.ua є інтернет-вітриною мережі оптик "Добрий Зір". 

   Ви можете зробити замовлення прямо на сайті і ми з радістю надішлемо його Вам на вказане відділення Нової Пошти або замовимо доставку кур'єром нової Пошти (послуги Нової Пошти оплачує замовник). У разі оформлення замовлення понад 500 грн. - доставка за наш рахунок. На жаль на сайт не встигають потрапити всі моделі які представленні в наших салонах.

  У кожному салоні оптики "Добрий зір" Ви знайдете не менше 3000 моделей оправ і сонцезахисних окулярів у вільному доступі. (До речі, якщо поставити собі за мету і спробувати поміряти всі оправи і сонцезахисні окуляри в одному салоні, то Вам знадобитися 25 годин :), з урахуванням, що на одну оправу Ви витратите 30 секунд :). Такого модельного ряду оправ і сонцезахисних окулярів в одному місці немає більше ні в одному оптичному салоні України. 

  Ми не продаємо підробки і репліки - тільки оригінальна продукція, адже для нас це принципово !!!

  Маємо досвід роботи в оптичній сфері більше 20 років і регулярно відвідуємо світові оптичні виставки, відстежуємо модні тренди і тенденції, і ретельно вибираємо моделі які модні й актуальні не тільки зараз, але і будуть модні й актуальні завтра або тільки завтра! Завдяки чималим обсягам закупівель ми можемо маємо для Вас дуже конкурентні ціни в порівнянні з іншими оптиками. Для нас дуже важливо, щоб ціни в наших салонах були не вище, а нижче ніж у конкурентів.

Читать далее Свернуть